Najczęściej zadawane pytania / Informacje ogólne / Anveo Bridge To The Cloud
Jest to tłumaczenie automatyczne. Pierwotne stanowisko jest dostępne w angielski.

Anveo Bridge To The Cloud

Chmura staje się ważnym i niezbędnym krokiem dla coraz większej liczby klientów. Chcemy zrobić ten krok wspólnie z naszymi klientami. W związku z tym mamy następującą ofertę dla wszystkich naszych klientów, którzy już zamówili licencję zakupu Anveo i mają aktywny plan serwisowy Anveo:

Przy konwersji istniejącej licencji zakupu Anveo z aktywnym planem serwisowym Anveo na licencję subskrypcyjną Anveo, nasi klienci otrzymają jednorazową zniżkę w wysokości 40% na pierwszy okres rozliczeniowy. Aby zapewnić naszym klientom stabilność cen w okresie aktualizacji, pierwszy okres rozliczeniowy będzie trwał 3 lata.

W okresie przejściowym nasi klienci mogą oczywiście nadal korzystać z licencji zakupu Anveo. Dopiero po upływie pierwszego okresu rozliczeniowego dalsze korzystanie z zakupionej licencji przestaje być dozwolone.

Jednorazowa zniżka w wysokości 40% dotyczy tylko pierwszego okresu rozliczeniowego. Dodatkowe zamówienia, nawet w pierwszym okresie rozliczeniowym, nie kwalifikują się do zniżki.

Opłacony plan serwisowy Anveo nie jest kredytowany.

Jeśli klient posiada licencję na zakup Anveo App lub Web Portal z nieograniczoną liczbą użytkowników / Anveo Pages, nowa liczba użytkowników / Anveo Page zostanie określona na podstawie aktualnej wartości licencji klienta podczas konwersji na subskrypcję. Licencja na nieograniczoną liczbę użytkowników nie jest możliwa w modelu cenowym subskrypcji.