Najczęściej zadawane pytania / Informacje ogólne / Czym jest Anveo Service Plan?
Jest to tłumaczenie automatyczne. Pierwotne stanowisko jest dostępne w angielski.

Czym jest Anveo Service Plan?

Ulepszanie w prawo

„Anveo Service Plan” to roczna opłata za zakup licencji, która obejmuje prawo do aktualizacji do najnowszych wersji produktu. Obejmuje to nowe funkcje, aktualizacje zgodności dla nowych wersji Microsoft Dynamics, ulepszenia wydajności i poprawki. Zapisz się do naszego newslettera i przeczytaj nasze release notes, aby uzyskać informacje o nowych, dostępnych funkcjach. Jednak usługi instalacyjne do uruchomienia aktualizacji nie są zawarte w zestawie, ale są dostępne jako osobna oferta.

Prawo do Extension licencji

Jeśli planujesz aktualizację licencji Anveo, wymagany jest aktywny „Anveo Service Plan”. Przed dodaniem nowych funkcji do licencji Anveo należy upewnić się, że „Anveo Service Plan” jest aktywny.

Okresy planu usług Anveo

Przy zakupie licencji Anveo, plan serwisowy Anveo musi być ważny przez co najmniej rok i rozpoczyna się w momencie złożenia zamówienia, nawet jeśli rozwiązanie Anveo nie jest jeszcze zainstalowane lub projekt zostanie uruchomiony później.

Dostosowanie okresów do licencji Microsoft Dynamics

Aby dopasować okresy do okresów serwisowych licencji Microsoft Dynamics, należy przy zamówieniu podać żądaną datę końcową. Obowiązuje również minimalny termin jednego roku.

Płatności i warunki

Opłata wynosi 17% wartości licencji, jest odnawiana automatycznie i musi być w pełni opłacona przed uzyskaniem dostępu do nowych kluczy licencyjnych. Faktura za odnowienie wysyłana jest co najmniej miesiąc przed wygaśnięciem. Użytkownik może zrezygnować z „Planu Serwisowego Anveo” na miesiąc przed jego wygaśnięciem.

Abonament

Osobna, roczna opłata „Anveo Service Plan” wymagana jest tylko przy zakupie licencji. „Plan serwisowy Anveo” jest już zawarty w Twojej opłacie za Subskrypcję.