Najczęściej zadawane pytania / Anveo Mobile App / Formularz zamówienia Anveo Client Suite
Jest to tłumaczenie automatyczne. Pierwotne stanowisko jest dostępne w angielski.

Formularz zamówienia Anveo Client Suite

Możesz użyć „Formularza zamówienia Anveo Client Suite”, aby łatwo złożyć zamówienie produktu Anveo. Prosimy o wypełnienie tego dokumentu i przesłanie go na adres [email protected].

Obecna wersja to wersja 10 z 6 lutego 2019 roku. Jeśli nie mają Państwo tego dokumentu w zasięgu ręki, proszę zwrócić się z prośbą o jego udostępnienie na stronie [email protected].

Licencja Microsoft Dynamics Nr licencji

Każda licencja Anveo Mobile App i Anveo Web Portal jest związana z jednym numerem licencji Microsoft Dynamics 365 Business Central lub Microsoft Dynamics NAV. Numer ten jest również nazywany lub był wcześniej nazywany Microsoft Dynamics Serial Number, VOICE-Number lub Partner Source Business Account No. Bez tego numeru Anveo nie może utworzyć licencji.

Nazwa firmy Filtr

Oprócz numeru licencji Microsoft Dynamics, Anveo Client Suite wymaga filtra nazwy firmy. Więcej informacji na temat tego wymogu można znaleźć w sekcji dokumentacji.

Kontakt administracyjny

Jeśli jeszcze nie skonfigurowane, dla każdego zamówienia potrzebujemy osoby kontaktowej, która jest odpowiedzialna za otrzymywanie faktur po złożeniu zamówienia. Proszę podać nazwę kontaktu i adres e-mail. Może to być również specjalny adres e-mail, taki jak „Invoices@…”. Możesz podać wiele kontaktów.

Kontakt licencyjny

Kontakt licencyjny to nazwa i adres e-mail, na który automatycznie wysyłamy licencje. Po zrealizowaniu zamówienia automatycznie wysyłamy tymczasową licencję, która jest ważna przez 40 dni. Ostateczna licencja zostanie wysłana po otrzymaniu płatności.