Często zadawane pytania / Anveo EDI Connect / Informacje o szkoleniach EDI
Jest to tłumaczenie automatyczne. Pierwotne stanowisko jest dostępne w angielski.

Informacje o szkoleniach EDI

Prawdopodobnie masz link do tego dokumentu, ponieważ jesteś zainteresowany lub zarezerwowałeś szkolenie Anveo EDI. W tym dokumencie staramy się podać kilka informacji, które mogą być pomocne przed i po szkoleniu.

Szkolenie Anveo to dobry początek, jeśli używasz Anveo EDI Connect po raz pierwszy lub jeśli nigdy wcześniej nie używałeś określonego typu mapowania. Celem szkolenia jest nauczenie Cię, jak w przyszłości samodzielnie tworzyć mapowanie EDI.

Jeśli to możliwe, chętnie podamy Państwu praktyczny przykład, abyście mogli Państwo wykorzystać mapowania stworzone podczas późniejszego szkolenia. Zwróć uwagę, że zazwyczaj nie tworzymy kompletnego mapowania w sesji treningowej, a jedynie tworzymy podstawę, którą możesz następnie wypełnić. Nie przeprowadzamy również pełnej analizy wymagań, ale oferujemy ją jako oddzielną usługę.

Wymagania

Aby móc przeprowadzić szkolenie, będziemy potrzebować sprawnego zdalnego dostępu do systemu testowego, w którym Anveo EDI Connect jest już zainstalowany. Powinieneś również zaimportować klucz licencyjny Anveo i sprawdzić, czy licencja działa przed szkoleniem. Jeśli potrzebujesz pomocy przy instalacji lub sprawdzaniu licencji, nasze wsparcie EDI chętnie Ci pomoże. W takim przypadku prosimy o kontakt na kilka dni przed szkoleniem.

Proszę również mieć przykładowy plik z danymi do przetworzenia oraz, jeśli to możliwe, gotową dokumentację interfejsu. Doceniamy, czy możesz przekazać te informacje przed szkoleniem do Anveo, tak aby osoba prowadząca szkolenie mogła przygotować program już przed szkoleniem.

Nie wymagamy żadnej wiedzy na temat Anveo EDI Connect przed szkoleniem. Jeśli masz już trochę wiedzy na temat naszego modułu, możemy pominąć te tematy podczas szkolenia. Dokumentację dla Anveo EDI Connect można znaleźć na tej stronie.

Lista kontrolna rzeczy do przygotowania:

  • Działający zdalny dostęp, na przykład TeamViewer (mamy ważną licencję, której nie potrzebujesz)
  • System testowy z działającą instalacją Anveo EDI Connect
  • Ważna licencja Anveo EDI Connect lub licencja testowa dla systemu
  • Przykładowe dane
  • Dokumentacja interfejsu

Szkolenie

Zazwyczaj szkolenie będzie miało taki sam program jak ten poniżej, ale jesteśmy bardzo elastyczni. Prosimy o przedyskutowanie Państwa oczekiwań przed rozpoczęciem szkolenia z naszymi trenerami.

  • Wprowadzenie do modułu
  • Patrząc na dostarczone dane przykładowe
  • Rozpoczęcie konfiguracji mapowania w celu importu lub eksportu danych
  • Omówimy możliwości radzenia sobie z logiką procesów
  • Odpowiedzi na pytania

Po szkoleniu

Po ukończeniu szkolenia powinieneś mieć wszystkie informacje potrzebne do dalszej pracy nad mapowaniem. Oczywiście w razie potrzeby możemy zaoferować dodatkowe szkolenia. Zalecamy, abyś poświęcił trochę czasu na zastosowanie wiedzy zdobytej po szkoleniu.

Zazwyczaj będziesz miał kilka pytań po szkoleniu i nasze wsparcie EDI chętnie na nie odpowie. Jeśli to możliwe, osoba, która prowadziła szkolenie, będzie również dostępna przez kilka dni po jego zakończeniu, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Wiele informacji można również znaleźć na tej stronie. Dobrym punktem wyjścia jest dokumentacja Anveo EDI Connect.