Często zadawane pytania / Informacje ogólne / Jak otrzymać Anveo?
Jest to tłumaczenie automatyczne. Pierwotne stanowisko jest dostępne w angielski.

Jak otrzymać Anveo?

Program partnerski Anveo

Anveo jest sprzedawane i dystrybuowane w ramach programu partnerskiego Anveo za pośrednictwem istniejących partnerów Microsoft Dynamics 365 Business Central i Microsoft Dynamics NAV dla użytkowników systemu Dynamics. Anveo dostarcza swoim partnerom szczegółową dokumentację, szkolenia dotyczące instalacji i konfiguracji, a także usługi wsparcia w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemu w siedzibie klienta.

Architektura zaprojektowana dla partnerów

Architektura Anveo, począwszy od wersji podstawowej, umożliwia prostą, szybką instalację i konfigurację przez partnerów Anveo. Przejrzyste struktury, obszerna dokumentacja i pierwszorzędna pomoc techniczna gwarantują łatwość pracy z produktem. Wystarczy kilka godzin, aby przekazać podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne do projektowania nowych aplikacji jako użytkownik lub programista Dynamics.

Jak znaleźć partnera Anveo?

Do programu partnerskiego Anveo przystąpiło już ponad 300 partnerów Microsoft Dynamics. Zapytaj swojego partnera Microsoft Dynamics o Anveo. Jeśli chcesz poszukać Partnera Anveo w swojej okolicy, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Jak zostać partnerem Anveo?

Więcej informacji o tym, jak zostać Partnerem Anveo, można znaleźć w tym artykule.