Anveo Mobile App / Instalacja
Jest to tłumaczenie automatyczne. Pierwotne stanowisko jest dostępne w angielski.

Instalacja

W tym rozdziale opisano sposób instalacji produktu. Instalacja wymaga głębokiej wiedzy technicznej z zakresu Microsoft Dynamics Business Central lub Microsoft Dynamics NAV z perspektywy infrastrukturalnej. Ten rozdział nie opisuje, jak dostosować rozwiązanie do Twoich wymagań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak dostosować interfejs użytkownika, np. dodając funkcje, zapoznaj się z poniższymi rozdziałami.

Anveo Client Suite Download

Anveo Client Suite to połączenie dwóch produktów Anveo Mobile App i Anveo Web Portal. Pobranie produktu jest dostępne dla Partnerów Anveo tylko za pośrednictwem Portalu Partnerów Anveo.

Jeśli Twoja firma jest już Partnerem Anveo, otrzymałeś dane do logowania. Jeśli potrzebujesz pomocy przy logowaniu, skontaktuj się z Anveo Partner Care pod adresem [email protected].

Jeśli Twoja firma nie jest jeszcze Partnerem Anveo, dowiedz się więcej o partnerstwie na naszej stronie internetowej.

Jeśli Państwa firma korzysta z Microsoft Dynamics, a Państwa firma nie jest partnerem Microsoft Dynamics, prosimy o kontakt z Anveo Partner Care lub Państwa partnerem Microsoft, aby uzyskać więcej informacji.

Dokumentacja instalacyjna

Dokumentacja instalacyjna jest dokumentem PDF, który jest dołączony do plików wydania. Proszę zajrzeć do folderu „Dokumentacja”.

Wideoklipy instalacyjne

Dostarczamy darmowe filmy wideo na temat instalacji i konfiguracji Anveo. Proszę kliknąć na ten link.