Anveo Mobile App / Instalacja / Pobierz aplikację mobilną Anveo
Jest to tłumaczenie automatyczne. Pierwotne stanowisko jest dostępne w angielski.

Pobierz aplikację mobilną Anveo

Publiczne pliki do pobrania

Aplikacja Anveo Mobile App jest dostępna do pobrania w sklepach Apple App Store, Google Play dla systemu Android i Microsoft Store. Pobierz aplikację na swoje ulubione urządzenie i połącz się z naszym środowiskiem demonstracyjnym w celu przetestowania.

Możesz używać tej samej aplikacji do programowania i działania na żywo, ponieważ obsługuje ona wiele kont w tym samym czasie.

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM)

Zdecydowanie zalecamy zainstalowanie rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) w celu zarządzania wersjami Anveo Mobile App na urządzeniach. Jeśli pobierzesz aplikację Anveo Mobile App z Google Play, App Store lub Windows Store, automatycznie otrzymasz aktualizacje, które mogą mieć wpływ na stabilność systemu. Jednak zespół Anveo bardzo dokładnie przetestuje każdą nową wersję, aby zapewnić kompatybilność wsteczną.

Lokalna instalacja aplikacji mobilnej Anveo

Jeśli potrzebujesz Anveo Mobile App na Androida (plik APK) lub Windows do ręcznej instalacji, pobierz aplikację tutaj.

Ze względu na ograniczenia systemu iOS , aplikacja Anveo Mobile App dla systemu iOS jest dostępna wyłącznie w ramach specjalnego „programu aplikacji B2B”. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Anveo.